Title Image

Hakkımızda

Besnut ve Astronut Kuruyemiş 4.0! markalarımız ile kuruyemiş ve kuru meyve sektöründe İstanbul, Muğla Bodrum ve İzmir merkezli ofislerimizle faaliyet göstermekteyiz.

Kuruyemiş ve kuru meyveleri, daha lezzetli ve taze şekilde sizlerle buluşturabilmek için yine aynı şehirlerde yer alan, soğuk hava teknolojileri kullanılan depolarımızda en iyi şekilde muhafaza etmekteyiz.

Besnut, pastacılık, fırıncılık, endüstriyel gıda üretimi, ev dışı tüketim toptancıları ve süpermarket zincirlerine hitap eden bir marka olmanın yanı sıra otel, restoran ve kafe gibi yiyecek-içecek sektörünün de ihtiyaçları doğrultusunda özel reçete ve uygulamalar sunar.

Besnut olarak yola çıkış amacımız; planlamadan tedarik sürecine, dağıtımdan ithalat ve ihracata kadar tüm aşamaları tek bir noktadan ve etkin bir biçimde yönetmek. Yaşanabilecek olası problemleri öngörerek tedbir alınan ve profesyonelce çözüme kavuşturulan bir yapı oluşturmak amacıyla kurulduk.

Badem, ceviz, kaju ve ay çekirdeğini kendimiz ithal ediyor, operasyon sürecini baştan uca yönetiyoruz. Bunlarla birlikte tüm ürünlerimizi de tarladan rafa gelene kadar dikkatlice takip ediyor ve bu süreçlerin izlenebilirliğini dijital araçlar ile destekliyoruz.